خانه / تولید محتوای الکترونیکی / آموزش ادوبی انیمیت (Animate CC) / راهنمای تصویری تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار انیمیت / Animate CC

راهنمای تصویری تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار انیمیت / Animate CC

مشاهده: 4277 بار

آموزش نرم افزار ادوبی انیمیت

تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار   Adobe Animate cc

در زمینه تولید محتوای الکترونیکی نرم افزارهای قدرتمندی وجود دارد. از این نرم افزارها می توان به Adobe Captivate، مالتی مدیا بیلدر (Multimedia Builder) یا به اختصار MMB و نرم افزار قدرتمند Adobe Animate نام برد.

نرم افزار Adobe Animate cc که نام قبلی آن Adobe Flash Professional بوده است، نرم افزار قدرتمندی است که طراحان وب و مالتی مدیا کاران می توانند از آن برای پیشبرد اهداف خود در زمینه انیمیشن سازی و تولید محتوای الکترونیکی استفاده نمایند. از این نرم افزار می توان برای تولید برنامه های پیشرفته استفاده کرد؛ چرا که انعطاف فراوان و دارا بودن محیط کار طراحی گسترده در آن، امکان ارائه محتوا را از طریق قالب های رسانه ای متنوع ایجاد می کند و به آسانی به شما اجازه می دهد تا محتوا و مضامین، آگهی ها و تبلیغات و فیلم های خود را با روش های مختلف منتشر نمایید.

هدف مطالب پیش رو، آموزش تولید محتوای الکترونیکی با استفاده از این نرم افزار است. به همین منظور قسمت های مختلف این برنامه که مرتبط با هدف ما است به صورت تصویری آموزش می دهیم. با امید به این که مورد توجه علاقه مندان تولید محتوای الکترونیک واقع شود.

با سپاس فراوان

راهنمای تصویری تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار انیمیت / Animate CC
۱گفتار ۱- محیط برنامه
۲گفتار ۲- بررسی منوها
۳گفتار ۳- کار با لایه ها و نوار زمانی (Timeline)
۴گفتار ۴- ترسیم و ویرایش شکل ها 

در صورت بروز مشکل اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.